درباره ما

بی جوراب پاتوقیست برای گپ زدن و آشنایی بیشتر دیوانگان و عاشقان هنر، موسیقی، فیلم و مد روز که مشتاق اند شادی و رضایت را در یک جامعه مدرن و سلامت محقق کنند.

تفاوت مجله دیجیتالی ما با دیگران در این است که منابع و مطالب بی جوراب از نقاط مختلف و غیر فارسی زبان دنیا در چهارچوبی مستقل و نو پا جهت اطلاع رسانی و توسط بهترین های هر گروه کاری جمع آوری شده است. تلاش ما بر این است که جوانان ایرانی به منابع و ماخذ مختلف دسترسی داشته باشند و تنها به منابع داخلی ایران بسنده نکنند.

هدف بی جوراب ایجاد بستری برای ارتقا و رد و بدل کردن عقاید، سلایق و اندیشه های غیر متداول فرهنگی، هماهنگی آنها با دنیای مدرن و ایجاد تنوع در انتخاب و الگوبرداریست. بی جوراب سعی دارد با برقراری پلی با کسانی که افکار همگون دارند بهترین نقش را در بالا بردن کیفیت های شخصی و گروهی داشته باشد.

چرا که ما معتقدیم تغییر ابتدا از درون صورت می گیرد.

به پاتوق بی جوراب خوش آمدید.

پانته آ رضوی


پانته آ به مدت ۱۳ سال است که بطور حرفه‌ای در دنیای زیبایی غوطه ور است. او به عنوان طراح، تجربه کار در کمپانی های پوست و زیبایی متعددی از جمله Reflect ،Sephora ،L’Oreal و DHC را دارد و در حال حاضر به عنوان مدیر هنریِ بخش زیبایی Victoria’s Secret مشغول به فعالیت می باشد. علاقه پانته آ در پیدا کردن انواع محصولات پوست و زیبایی از کمپانی های مختلف، مشغولیت کاری و هنری اش در دنیای زیبایی، عطر، سلامت پوست و بدن، عمق خاصی به تجربه و دانش او برای یافتن و معرفی بهترین ها بخشیده است. کاوش در دنیای عطر جزو فعالیت های اخیر اوست.پانته آ همچنین دارای گواهینامه درجه یک عطر شناسی از سازمان Jimmy Bell-Givaudan Creative program می باشد.

 

آزاده تاج

 

آزاده سر دبیر و مؤسس مجلهٌ اینترنتی بی جوراب, طراح لباس، استایلیست و تحلیل گر تِرند و مد می باشد. او تحصیلات خود را در سال ۲۰۰۹ در رشتهٌ طراحی لباس، استایل و بازاریابی در فشن از دانشگاه فرانسوی ESMOD International University” در شهر برلین و اُسلو به پایان رسانده و افتخار کار در کمپانی های مختلفی چون جان ریچمند در لندن، لُری گُلدستین در نیویورک و غیره را دارد. او پس از تجربهٌ تحصیل و کار در سه قاره مختلف دنیا لاین ارگانیک خود ”سامانوشا” Samanuscha را در شهر نیویورک بنیان‌گذاری کرده و به عنوان یکی از متعهدان محیط زیست در دنیای مد از طرف ”Ethical Fashion Forum” شناخته شده است. آزاده همچنین یکی از ۴ منتخب ”TX Fashion Incubator” و ”DC Fashion Incubator” در شهرهای واشنگتن دی سی و نیویورک می باشد.

 

 

سمیرا 


سمیرا در سازمان ملل متحد (United Nations) سمت محقق و کاراگاه را داشته و در این رابطه در افغانستان و پاکستان نیز فعالیت کرده است. پیش از آن، او در رتبه مدیریت ارشد در شرکت های بین الملللی مهارگری ریسک در خاور میانه، آسیا، اروپا و آمریکا مشغول به کار بوده است. علاوه بر این، سمیرا به عنوان خبرگزار در Apbnews.com، در سمت تولید کننده در CBS News، و همچنین در نقش گوینده اخبار در (WMBC (News India کار کرده است. او دارای ۲ فوق لیسانس در رشته های مدیریت تجارت و روابط بین الملل از دانشگاه بوستون Boston University می باشد. او تزخود را درباره قاچاق جنسی زنان و کودکان در تایلند نوشته و از مدافعین خستگی ناپذیر حقوق زنان می باشد.

 

 

هنگامه صبری

 

هنگامه مربی بدن ساز، پیلاتس و ایروبیک ساکن نیو یورک می باشد. او اولین مدرک خود در رشته آمادگی جسمانی و ایرویک را در سال ۱۳۸۳دریافت کرده و به مدت ۱۱ سال است که بطور حرفه ای در زمینه سلامت و تغذیه به عنوان مربی، مشاور و مقاله نویس فعالیت میکند. جدای از دنیای ورزش هنگامه در زمینهٔ هنر نیز فعالیت داشته و نقاشی را از دوران نوجوانی  آغاز کرده. او تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته عکاسی از دانشگاه هنر و معماری تهران مرکز به پایان رسانیدو در سال ۱۳۸۶ قادر به دریافت دیپلم فنی‌ حرفه‌ای در رشتهٔ خیاطی شد. از دیگر فعالیتهای ورزشی او می‌توان به باله، سنگ نوردی، ژیمناستیک ،دو و میدانی،تنیس و شنا اشاره کرد. ورزش با کودکان و ورزش‌های مخصوص دوران بارداری نیز از حیطه‌های تخصصی او می‌باشد.

 

 

 

کاملیا

 

کاملیا برای به حقیقت رساندن رویاهایش در صحنه فشن از دوبی به یکی از الهام بخشترین شهر های دنیا، لندن مهاجرت می کند. او پس از اخذ فوق لیسانس در رشته بازاریابی مارک های لوکس و بینش بیشتر در مورد اهمیت تجارت در دنیای مد، با اضافه کردن مدرک استایل شناسی از Saint Martin University در لندن و گرفتن فوق لیسانس دوم خود در رشته ارتباطات و میدیا کارنامه خود را تکمیل می نماید. تنوع کاری و تخصص کاملیا در زمینه‌های مختلف مد، منجر به افتخار کار با کمپانی های معتبر بین‌المللی گردیده استاز جمله تجارب کاری کاملیا میتوان کار به عنوان سردبیر مد و استایلست در کمپانی Inbar Spectorو فعالیت در زمینه روابط عمومی و رسانه‌های اجتماعی در کمپانی آنلاین Fashioncompassion اشاره کرد.

سبا نیکنام

 

سبا هنرمند طراح و تصویر سازی است که تحصیلات خود را در مدرسهٔ عالی هنرهای تزئینی شهر مرزی استراسبورگ، HEAR heaut ecole des arts du Rhin، در سال ۲۰۱۴ به اتمام رسانید. از دوران کودکی به هنر و اسطوره علاقهٔ زیاد داشت. برای او هنر حکم جادو را دارد. فضای کارهای سبا تشکیل شده از فضایی بین واقعیت و فانتزی‌های اسطوره ای‌. پروژه‌های مهم سبا به جز نمایشگاه های هنری اش شامل ویدئو سازی، طراحی گرافیک و طراحی پارچه می باشند. سبا به تازگی جایزه با استعدادترین دانشجوی هنر استراسبورگ را ازان خود کرده و در حال حاضر در فرانسه مشغول به کار هنر و تدریس در رشتهٌ جواهرسازی و پاپ آرت می باشد. نمایشگاه گروهی او در شهر استراسبورگ در گالری point fort برای ملاقات عموم آزاد است.

امیره مظاهری

 

امیره، ویرایشگر، آنالیست و مدیر پروژه، لیسانس خود را در رشته مهندسی کامپیوتر – سخت‌افزار از دانشگاه شهید بهشتی تهران اخذ نمود و سپس فوق لیسانس تکنولوژی اطلاعات از Macquarie University در شهر سیدنی را دریافت کرد. او در تهیه مدارک فنی مناقصه ها و پروپوزال های پروژه های تکنولوژی فعالیت بسیار داشته است. گردآوری، تدوین و ترجمه تقویم زنان موفق، از جمله فعالیت های او در کنار کار اصلی اش می باشد. امیره پس از مهاجرت به استرالیا ، موفق به اخذ دو گواهینامه ورزشی از موسسه Australian Institute of fitness شد. نوشتن و تدوین بلاگ های تخصصی و ورزشی از جمله تفریحات اوست. امیره هم اکنون در کشور استرالیا به عنوان بیزنس آنالیست و مدیر پروژه مشغول به کار است.

نون فر

 

 نون فر دارای دکترای بیو اینفرماتیک از شهر ونکور، فوق لیسانس برق از تورنتو و لیسانس نرم‌افزار از تهران می باشد. وی همواره در کنار تحصیلات خویش به ترجمه مقالات و تدریس زبان انگلیسی می پرداخته و فیلم و موسیقی از دیگر علایق مهم او می باشند، تا جاییکه پس از مهاجرت به کانادا، به مدت ۵ سال در فستیوال های گوناگون فیلم فعالیت داشته و پس از آن در سمت مدیر نمایش در جشنواره بین‌المللی فیلم ونکور مشغول به کار شد. او همچنین عضو هیات مهندسان زن تورنتو و انجمن دانشجویان بین الملی در ونکور و تورنتو بوده است. نون فر در حال حاضر ساکن نیویورک می باشد و کماکان رفتن به اجرا‌های زنده موسیقی و فعالیت در صنعت فیلم از جمله مهمترین فعالیت‌های تفننی‌ وی محسوس می شوند.