پلی لیست ماه را بشنوید
جدیدترین ها
فشن و استایل
جدایی از جسم، پرواز روح
فیلم
کومیکو در جستجوی گنج
فرهنگ و هنر
ما همه مهاجریم. Ellis پروژه جدید JR با همراهی Robert Deniro
فیلم
یکی از بهترین فیلم های کمدی سال
موسیقی
معرفی موسیقیدان ماه Simen Mitlid
فشن و استایل
نگاهی به پرطرفدارترین ترند پارچهٌ امسال
پچ پچ
آداب و رفتار حرفه ای : شرکت در جلسات ١
بی جوراب را
درصندوق های خود دریافت کنید

کیف های دستی‌ که بیشتر شبیه آثار هنری اند.

©Photo: volume magazine

کیف از جذابیت های مهم زندگی خانوم هاست. اکثر خانوم ها اگر بدون کیف از خانه بیرون بروند، انگار چیزی را در خانه جا گذاشته اند. ممکن است کیف های شیک و زنانه همیشگی‌ و کم ریسک باشند, ولی امسال کیف های رنگی‌ِ نقش دار و کودک گونه حرف اول را می زنند. اگر سلبریتی خاصی را دنبال می کنید حتماً تا به حال متوجه تغییر روند سبک کیف‌هایی‌ که به دست می گیرند نسبت به سال های گذشته شده اید. یکی‌ از فواید مثبت این نوع کیف های خوش رنگ و متنوع فضای هنری آنهاست که برروی شانه و یا در دست هایمان ما را همراهی کرده و حس تعلق داشتن به دنیای زیبا و رنگارنگ هنر را القاء می کنند.

در اینجا چند تن از طراحان معروف کیف این روزهای دنیای فشن و مد را به شما معرفی کنیم.

ارانیا گزلی (Urania Gazelli):

Rania Giourmetaki رانیا گیورمتکی در سال ۲۰۱۰ مارک خودرا به نام ارانیا گزلی تاسیس کرد . همهٔ کیف های او ۱۰۰ درصد کار دست هستند و در شهر آتنِ یونان درست می شوند. او در کلکسیون آخر خود ۱۲ نماد طالع بینی را استفاده کرده تا هر کس با خرید سمبل تولد خود، حس بهتر و شخصی تری را از بدست گیری کیف مورد علاقه خود داشته باشداین طراح نسبتاً جدید جایزهٔ بهترین طراح کیف را در سال ۲۰۱۳ از مجله وگ ایتالیا (Vogue Italia) دریافت کرد.

اینس فیگاردو (Ines Figaredo): 

اینس فیگاردو طراح اسپانیایی است که به کیف های لوکس، ماندگار و منحصر به فرد خود مشهور است. فیگاردو به ترکیبِ هنر، دوزندگی و مجسمه سازی در قالب هنرهای سنتی‌ و دستی‌ کهن اعتقاد دارد و سعی‌ می‌کند با استفاده از این روش ها در کارهایش، از هر چیز یک اثر هنری خلق کند

الیمپیا لو تان (Olympia Le Tan):

این طراح فرانسوی ۳۵ ساله با ارایه ایده ای جدید و خاص ، خود را در صنعت مد امسال، به رتبهٔ بالایی رسانید. الیمپیا با الهام گیری از جلد کتاب های معروف و قدیمی، آن‌ها را در قالب فرم های مختلف از جمله قلاب بافی بازسازی کرده تا به صورت کیف دستی در آیند. او از این طریق این شانس را به مشتریان می‌دهد تا با خرید این کیف ها فرصت انتخاب کتاب محبوب خود را نیز داشته باشند.

این ایده باعث شد که همهٔ فشن بلاگر ها، هنرپیشه ها، مدلها و دیگر افراد مشهور شروع به به دست گرفتن کتاب مورد علاقهٔ خود در دوران کودکی کنند. ناگفته نماند که الیمپیا تمام کتاب‌هایی را که برای خلق آثارش انتخاب می‌کند ابتدا می خواند.

آنیا هیندمارچ (Anya Hindmarch):

آنیا هیندمارچ طراح کیف انگلیسی است که از سن ۱۶ سالگی در این رشته فعالیت داشته است. کیف های آنیا بیشتر با تلفیقی از تجمل و طنز سبک منحصر به فردی را به این طراح نسبتاً جوان اختصاص داده است.او در کلکسیون آخر خود با استفاده از عکس برگردان های خاطره انگیز قدیمی بر روی کیف های چرم گرانبها جذابیت و در عین حال حس دلتنگی جالبی را خلق کرده استآنیا همچنین جایزهٔ معتبر بریتیش فشن اوراد British fashion award را از آن خود کرد.

لولو گینِس (Lulu Guinness): 

کارهای لولو گینس بیشتر به دلیل جنبه های شوخ طبعانه و به نوعی شادکامی کودک وارشان بسیار متفاوتند. او خط تولید خود را در سال ۱۹۸۹ افتتاح کرد و بلافاصله توجه همگان را در دنیای مد به خود جلب کرد. امروزه کارهای لولو گینس در اکثر مراکز خرید معتبر قابل تهیه و خریداریست.

تنیا هوکس (Tonya Hawkes):

تنیا ابتدا کار خودرا از شهر نیو یورک برای مارک های موفقی چون Donna Karen و DKNY شروع کرد و سپس به مدت ۷ سال با مارک های معتبری چون Gianfranco Ferre, Sergio Rossi, Elie Tahari, Tommy Hilfiger همکاری داشته بودتنیا پس از ۱۹ سال کار با کمپانی های مختلف بین‌المللی تصمیم گرفت تا لاین خود را به بازار عرضه کند. او امروزه کیف های خود را در ایتالیا درست می کند که همگی کار دست می باشند.

ساراز بگ (Sarah’s Bag):

سارا بیدون طراح لبنانی در سال ۲۰۰۰ مارک خود به نام Sarah’s Bag را تاسیس کرد. این طراح برای خلق کلکسیون امسال خود از زندانیان زن در زندان بهدا “Behda” واقع در شهر بیروت الهام گرفته است. کیف های دست ساز او با همکاری زنان زندانی و روسپی های گذشته ساخته می‌شوند. نقش های الهام گرفته شده از پاپ آرت، خصوصاً آثار روی لیشتن شتاین Roy lichtenstein که به صورت گلدوزی روی کیف ها دوخته می شوند. هدف سارا از تاسیس لاینش قبل از هر چیز به گوش رسانیدن داستان‌های زنان در مشقت از طریق دنیای مد است.

.

گردآورنده کاملیا - ۹۳/۱۰/۰۹
چطور بود؟

عالی
۷۲ %

باحال
۱۸ %

...اِی
۹ %

!نُچ
۰ %
دانلود خلاصه کتاب ماه
چایی با سمیرا
دستور غذاهای گیاهی
استایل های خیابانی
پادکست موسیقی سامانیزم