پلی لیست ماه را بشنوید
جدیدترین ها
فشن و استایل
جدایی از جسم، پرواز روح
فیلم
کومیکو در جستجوی گنج
فرهنگ و هنر
ما همه مهاجریم. Ellis پروژه جدید JR با همراهی Robert Deniro
فیلم
یکی از بهترین فیلم های کمدی سال
موسیقی
معرفی موسیقیدان ماه Simen Mitlid
فشن و استایل
نگاهی به پرطرفدارترین ترند پارچهٌ امسال
پچ پچ
آداب و رفتار حرفه ای : شرکت در جلسات ١
بی جوراب را
درصندوق های خود دریافت کنید

دنیل آرشام و ابعاد

Photo: Guillaume Ziccarelli © Galerie Emmanuel Perrotin, Paris

آرشام خیال های خود را به واقعیت تبدیل می کند.

دنیل آرشام، متولد ۱۹۸۰ از شهر کلولند، اوهایو، هنرمند معاصر آمریکایی است که در شهر میامی بزرگ شده و هم اکنون در نیویورک زندگی و کار می کند.

کاوش بین عملکردهای طبیعی و مصنوعی در برابر عملکردهای عمدی و اتفاقی، همه و همه دستینه ای از کارها و تکنیک خیره کننده این هنرمند جوان آمریکایی می باشنداو علاقه زیادی به هنر معماری دارد و برای به واقعیت رساندن ایده‌های خود با استفاده از مواد معماری، اشیاء را به اشکالی که چشم به دیدن آن ها عادت ندارد تبدیل می کنددر این میان سطح دیوارهای در حال ذوب شده گی، چروک خورده گی و فاسد شدگی، مجسمه های آنتیک با فرم های هندسی القاء شده، جزو محبوب‌ترین آثار ارشام می باشند.

مهارت، زبردستی و نو آوری آرشام آوازه کارش را به گوش هنرمندانی چون فارل ویلیامز (Pharrell Williams) رساند که در نهایت منجر به همکاری این دو گردیدنتیجه این همکاری، نسخه کپی از اولین کیبورد کاسیو متا-۵۰۰ فارل ویلیامز است که با تکنیک خاص مجسمه سازی آرشام از خاکستر سنگ های آتشنشانی، کریستال و فولاد ساخته شده است.

© PHOTO: www.highsnobiety.com

© PHOTO: www.highsnobiety.com

اما قبل از فارل ویلیامز، کمپانی دیور در سال ۲۰۱۱ تقاضای همکاری با آرشام را کرده و از او خواسته بود که برای ویترین های ۳ مغازه تجملی دیور در شهرهای نیو یورک، پاریس و میلان، با الهام گیری از پلیسه های لباس های مدل سال ۱۹۴۰ و۱۹۵۰ دیور، چندین کار اجرایی انجام دهد.

آرشام هنر خود که به سادگیِ تکنیک معروف است را با بردن به مرحله‌ای جدید، بازگشتن از گذرگاه زمان و ویرانی های خرده شده معرفی می کنداو این بار به سمت آلات موسیقی می روددر این مجموعه ترکیب گیتارها، اسپیکر ها، کیبوردها و میکرفن های گچ گرفته شده به قدری تنزل پیدا کرده و فسیل گونه شده اند که به نظر می رسد دیگر هیچ راه بازگشتی برای شکل‌گیری دوباره آنها وجود نخواهد داشت.

گردآورنده آزاده تاج - ۹۳/۰۸/۲۰
چطور بود؟

عالی
۶۶ %

باحال
۳۳ %

...اِی
۰ %

!نُچ
۰ %
دانلود خلاصه کتاب ماه
چایی با سمیرا
دستور غذاهای گیاهی
استایل های خیابانی
پادکست موسیقی سامانیزم