پلی لیست ماه را بشنوید
جدیدترین ها
فشن و استایل
جدایی از جسم، پرواز روح
فیلم
کومیکو در جستجوی گنج
فرهنگ و هنر
ما همه مهاجریم. Ellis پروژه جدید JR با همراهی Robert Deniro
فیلم
یکی از بهترین فیلم های کمدی سال
موسیقی
معرفی موسیقیدان ماه Simen Mitlid
فشن و استایل
نگاهی به پرطرفدارترین ترند پارچهٌ امسال
پچ پچ
آداب و رفتار حرفه ای : شرکت در جلسات ١
بی جوراب را
درصندوق های خود دریافت کنید

جدایی از جسم، پرواز روح

©Designer: Daniel ramos obergon Model & Dancer: Lukasz Przytarsky Photographer: Jorge Perez Ortiz

Daniel Ramos Obregon طراح کلمبیایی ساکن لندن و بگتا می باشد. علاقه و خلاقیت او به کاوش در دنیای فشن، هنر، نمایش و ترکیب این ۳ با هم کارهای او را بسیار متفاوت و منحصر به فرد کرده است.

دنیل در  این کلکسیون با هنر مجسمه سازی و سابقه قبلی اش در دنیای فشن تجهیزاتی غیر معمول طراحی و تولید کرده که از سفرها/خواب های ماورای طبیعی یا اَسترال و تأثیر آن بر کالبد انسان الهام گرفته است.

او برای این پروژه با عکاسی بنام Jorge Perez Ortiz همکاری کرده تا مجموعه ای با عکس‌های مینیمالست ترتیب دهد. همچنین مدل او در این کلکسیون رقاص لهستانی Lukasz Przytarski است تا از او در حین انجام حرکات و جنبش های ظریف رقص عکاسی شود. این قضیه زیبایی و حساسیتی خاص به کل مجموعه می بخشد.

کلکسیون دنیل Outrospection, The Body and Mind به معنی “برون نگری، جسم، ذهن” نام دارد. او برای خلق آثارش از موادی چون پروسلین، فلز طلایی و چرم هایی که رنگ طبیعی سبزیجات دارند استفاده کرده است. او در مصاحبه خود با cargocollective.com می گوید: “Outrospection یا همان برون نگری، در‌واقع برای اولین بار توسط فیلسوف معروف Roman Krznaric معرفی شده، جاییکه او عقیده دارد برای شناخت درون باید به بیرون نگریست تا کشف تجربیات زندگی، نفس و حس درونی را شکل و پرورش دهد. من این نظریه را با سفرهای متافیزیکی در ارتباط دیدم، طوری که گویا ذهن برای بیان خود خارج از جسم ظاهر می شود.”

گردآورنده آزاده تاج - ۹۴/۰۹/۰۲
چطور بود؟

عالی
۱۰۰ %

باحال
۰ %

...اِی
۰ %

!نُچ
۰ %
دانلود خلاصه کتاب ماه
چایی با سمیرا
دستور غذاهای گیاهی
استایل های خیابانی
پادکست موسیقی سامانیزم