پلی لیست ماه را بشنوید
جدیدترین ها
فشن و استایل
جدایی از جسم، پرواز روح
فیلم
کومیکو در جستجوی گنج
فرهنگ و هنر
ما همه مهاجریم. Ellis پروژه جدید JR با همراهی Robert Deniro
فیلم
یکی از بهترین فیلم های کمدی سال
موسیقی
معرفی موسیقیدان ماه Simen Mitlid
فشن و استایل
نگاهی به پرطرفدارترین ترند پارچهٌ امسال
پچ پچ
آداب و رفتار حرفه ای : شرکت در جلسات ١
بی جوراب را
درصندوق های خود دریافت کنید

ما همه مهاجریم. Ellis پروژه جدید JR با همراهی Robert Deniro

Ellis نام فیلم کوتاه و پروژه هنریِ جدید JR جی-آر است. این فیلم در‌ واقع یادآوری از خاطرات دسته‌ جمعی مهاجرانیست که از طریق جزیره الیس وارد آمریکا شده اند. جزیره الیس که به جزیره امید و ترس معروف بوده، اولین گذرگاه برای مهاجران بین الملی به شمار میرفته تا از این طریق خود را به آمریکا برسانند. این جزیره بین سالهای ۱۸۹۲ تا ۱۹۵۴ حدود ۱۲،۰۰۰،۰۰۰ مهاجر را به کشور راه داد و گفته می‌شود که حدود ۴۰٪ از مردم کشور آمریکا ممکن است که رد پای نیاکان خود را در این جزیره بازیابی کنند.

جی-آر در طول سال گذشته به کرات جزیره الیس را ملاقات و برخی از دیوارهای رو به زوال بیمارستان جزیره را مملو از کارهای هنری خود کرده است .او فیلم کوتاهی به نویسندگی Eric Roth نوسیندهٌ معتبر و برنده جایزه اسکار، با شرکت Robert Deniro تولید و کارگردانی کرده است. موسیقی متن فیلم نیز ساخته Woodkidمی باشد.


اما بخش اصلی این پروژه به بیش از ۸۰۰ نمایشی که از سوی هنرمندان، دانشجویان، فعالان اجتماعی و دیگر افراد علاقمند جمع آوری شده اختصاص دارد. همراه با مذاکرات، سخنرانی‌ها، هنرهای گرافیتی و فستیوال های فیلم در رابطه با موضوع مهاجرت بین ۲۲-۹ نوامبر در سراسر کشور آمریکا برگزار خواهد شد.

او از تمام مردم دعوت می‌کند که در این پروژه شرکت کنند تا همگی به دنیا یادآوری کنیم که همهٌ ما مهاجریم و به مرز و بوم خاصی تعلق نداریم.

برای شرکت در این پروژه کافیست به لینک زیر مراجعه کنید و ۳ مرحله داده شده را دنبال کنید.

www.ellis-themovie.com

گردآورنده سامان اربابی - ۹۴/۰۸/۱۹
چطور بود؟

عالی
۹۶ %

باحال
۳ %

...اِی
۰ %

!نُچ
۰ %
دانلود خلاصه کتاب ماه
چایی با سمیرا
دستور غذاهای گیاهی
استایل های خیابانی
پادکست موسیقی سامانیزم