پلی لیست ماه را بشنوید
جدیدترین ها
فشن و استایل
جدایی از جسم، پرواز روح
فیلم
کومیکو در جستجوی گنج
فرهنگ و هنر
ما همه مهاجریم. Ellis پروژه جدید JR با همراهی Robert Deniro
فیلم
یکی از بهترین فیلم های کمدی سال
موسیقی
معرفی موسیقیدان ماه Simen Mitlid
فشن و استایل
نگاهی به پرطرفدارترین ترند پارچهٌ امسال
پچ پچ
آداب و رفتار حرفه ای : شرکت در جلسات ١
بی جوراب را
درصندوق های خود دریافت کنید

مرطوب کننده های لب برای روزهای سرد و خشک زمستان

AQUAPHOR LIP REPAIR

اگر شما هم مثل من در سرمای زمستان از لب خشک و ترک خرده رنج می برید، پمادAquaphore”را به شما پیشنهاد می‌کنم. واقعاً هیچ مرطوب کننده لبی به اندازه این محصول برای من مأثر واقع نشده است. پمادی که بصورتی ضخیم بر لب می‌نشیند و بلافاصله شروع به مرطوب کردن و التیام دادن لب‌ها می کند. این پماد حتی توسط بسیاری از متخصصین پوست برای کمک به سوختگی های پوستی‌ پیشنهاد می شود. این محصول بسیار ارزان‌ قیمت است و به راحتی‌ در باجهٌ مغازه‌های مختلف یافت می شود. من این پماد را یک بار صبح، در صورت نیاز یک بار در طول روز و یک بار هم قبل از خواب استفاده می‌کنم، چرا که پوست پیشترین میزان مرطوبیت را شبانه از دست می‌دهد و در این زمان بیشترین نیاز را برای آب رسانی دارد.

aquaphor

Jack Black Intense Therapy Lip Balm SPF 25

باید بگویم که من به شخصه پس از پماد Aquaphore” رتبه بعدی را به این مرطوب کنندهٌ لب (بام/مرهم) اهدا می کنممخصوصاً که این محصول دارای ضد آفتاد ۲۵ (SPFنیز هست و با وجود داشتن نعنا، آسایی، چای سبز، روغن آوکادو و بسیاری مواد دیگر، غنی از ضد اکسید می باشد. این محصول در ۷ طعم متفاوت و خوشمزه در دسترس قرار دارد و تهی از هر گونه بوی عطر یا رنگ می باشد. بهترین زمان استفاده ۲۰ دقیقه قبل از خارج شدن از منزل و در معرض نور خورشید قرار گرفتن است. این روغن خصوصاً برای افرادی که زمان زیادی را در محیط های باز بسر می برند و یا هنگام ورزش های زمستانی چون اسکیژاسنوبرد ایده آل است.

jackblacklipbalm1

Fresh Sugar Lip Treatment SPF Balm

این روغن که به راحتی‌ همانند رُژ لب استفاده می شود یکی‌ دیگر از مرطوب کننده‌های لب مورد علاقه من است. این محصول نه تنها دارای هیچ گونه پارابن، سولفات و یا فتالات نیست بلکه مزه‌های طبیعی و خوش مزه اش به ارزش آن‌ نیز اضافه می کند. این روغن تسکین دهنده، ترمیم کننده و مرطوب کننده لبهاست. اما از خصوصیات‌های اصلی‌ این محصول وجود ۱۰ رنگ مختلف است برای کسانی‌ که علاقمندند همراه با مرطوب کننده خود ته رنگی‌ نیز بر روی لبهای خود داشته باشند . مهمتر از هر چیز وجود ضدّ آفتاب SPF) ۱۵) در این مرطوب کننده است که تا ساعت ها لب‌ها را مرطوب نگاه می دارد.

Fresh Sugar Lip Legends

Tokyomilk Dark

اگر خرید این مرطوب کننده لب در دسترس شماست، حتما این کرم چند طعم را امتحان کنید. به غیر از بسته بندی بسیار زیبایش، طعم های غیر معمول (انتخاب من NO.22 از سری Smoked Salt است) و حس خوب پوششِ روی لب این محصول، حتماً ارزش خرید و حداقل یک بار امتحان را به آن می دهد. این مرطوب کننده به منظور تسکین بخشیدن، آب دهی و تغذیه لب‌ها دارای گیاه الو ورا، ویتامینِ و مرهم زنبور می باشد. همانطور که قبلاً اشاره شد در چندین مزه بسیار خاص تولید شده که کمپانی اش این مزه‌ها را ELIXIRSمی‌خواند. توجه داشته باشید که این مزه ها هم برای بانوان و هم برای آقایان مناسب هستند. من فکر می‌کنم به دلیل کیفیت یونیسکس (دو جنسه) بودنش این مرطوب کنندهٌ لب هدیه بسیار جالبی برای آقایان خواهد بود.

tokyomilkF-625x400

گردآورنده پانته آ رضوی - ۹۳/۱۰/۲۰
چطور بود؟

عالی
۸۰ %

باحال
۰ %

...اِی
۲۰ %

!نُچ
۰ %
دانلود خلاصه کتاب ماه
چایی با سمیرا
دستور غذاهای گیاهی
استایل های خیابانی
پادکست موسیقی سامانیزم